fbpx

ברק אורתופדיה פוגשים את הכרישים

הסיפור המלא מאחורי המדרסים שכבשו את המדינה מתוכנית "הכרישים".

ברק אורטופדיה הכרישים

אקשן, מתחילים.

דקה לפני הכניסה לאולפן הצילומים הלב שלי דפק על 120 קמ"ש. לרגע חזרתי לימים בהם הייתי בפעילות מבצעית בצבא, מתוח ודרוך. רק שהפעם לא האויב עמד מולי וגם לא הייתי חמוש בנשק, אלא עמדתי לפגוש מספר אנשי עסקים מהמצליחים ביותר בישראל ולידי עמד אבא שלי. 

 

 

ברוכים הבאים לתוכנית הכרישים

התוכנית הכרישים היא לא המצאה ישראלית אלא זו מבוססת על הפורמט האמריקאי "Shark Tank". הקונספט של התוכנית מסעיר את המחשבה וגורם גם לצופה בבית להיות במתח. יזמים מתחומי עיסוק שונים מחפשים משקיעים פוטנציאליים ומנסים לשכנע מספר אנשי עסקים ממולחים בעלי הון גדול ורזומה מצליח, להשקיע במיזם או בחברה שלהם לאחר שהציגו פיתוח של מוצר קיים. בארץ התוכנית הראשונה עלתה לאוויר בשנת 2006. אנחנו הגענו אל תוכנית הפתיחה של העונה החדשה בשנת 2022.

מבחינתי הייתה זו חותמת לחלום שמתגשם. לא להופיע בטלוויזיה אלא להיות מעורב בעסקי היזמות והמצאות חדשות ושכל העולם ישמע על כך.

בחיים כמו בחיים הטיימינג משחק תפקיד ראשי. רצה הגורל ובדיוק בימי הקורונה והסגרים אנחנו ב"ברק אורתופדיה" השקנו מוצר אונליין חדש שניתן להזמין ישירות דרך האתר: "Heel-Free" להקלה בכאבי העקב / דורבן.

מה הפטנט שהביא אתכם לתכנית?

מדובר בפתרון מהפכני עליו הוצאנו פטנט ישראלי-בינלאומי. מדרס ייחודי שניתן להתאים לכל אחד שסובל מדורבן בכף הרגל אך רק לפי מידת הנעליים שלו, והתוצאה? הקלה משמעותית בכאבים החל מהצעד הראשון.

נשמע מטורף אבל זה נכון. בלי ניתוחים ובלי הצורך להוציא סכומי כסף גדולים על טיפולים כאלה ואחרים. עובדה, לא רק אנחנו התלהבנו מהמדרס החדש אלא גם הכרישים.

איך הגענו לתוכנית

אל התוכנית הגענו לאחר שצוות מפיקים של הכרישים "צד" אותנו. ההצלחה של 'ברק אורתופדיה' החלה לצבור תאוצה והם הביעו בנו עניין רב.

לעולם לא אשכח את שיחת הטלפון שקיבלתי מהמפיק הראשי בה הוא הזמין אותנו אל יום הצילומים. כבר לא היה מדובר בחלום אלא בקפיצה מיידית אל המים העמוקים. תוכנית פריים טיים בטלוויזיה, מיליוני צופים ואני – אסף, צריך לעמוד מול אנשי עסקים שהונם נאמד במיליוני דולרים, לשוחח עימם ולשכנע אותם כי כדאי להם להשקיע בנו ובמוצר. 

ברק אורטופדיה הכרישים מדרסים

מפחיד? בתחילה חששתי מאוד, אבל ברגע האמת כאשר הכרישים החלו להמטיר עליי שאלות בקצב מסחרר הרגשתי נינוח ובטוח בעצמי.

אני חי ונושם 24/7 את עולם היזמות, המדרסים ואת 'ברק אורתופדיה', כך שלכל שאלה הייתה לי תשובה מוחצת. ההופעה הבטוחה של אבא שלי ושלי, כמו גם המדרס Heel-Free עצמו עשו את שלהם. קיבלנו הצעה כספית מפתה מאוד מאחד הכרישים. הוא רצה להשקיע בנו, להיות שותף. לבסוף בחרנו לסרב להצעה משיקולים שלנו, אך עצם ההצעה וההתלהבות של הכרישים מהמוצרים שלנו היו סוג של גושפנקא נוספת לכך שאנו עובדים נכון, פועלים נכון ושהמדרסים שלנו הם הטובים ביותר.

מאז ההופעה בתוכנית הכרישים קיבלנו אלפי פידבקים מצד לקוחות שנעזרו במוצרים שלנו, בארץ ומעבר לים. בדיוק כמו הלקוחות שלנו שיכולים לצעוד בלי כאבים, כך גם אנחנו לא עומדים במקום אלא ממשיכים לצעוד ומפתחים מוצרים מהפכניים נוספים.

 

*הכותב הוא אסף, בנו של יהושע ברק.

יש לכם שאלות נוספות? אתם מוזמנים להגיע להתנסות אישית ללא תשלום, בכדי להיווכח ולהרגיש איך הכאב חולף מהצעדים הראשונים.

כיצד נוכל לעזור? ייעוץ אישי בחינם

במידה ולא תמצאו את המענה לו ייחלתם,
כל כספכם יוחזר במלואו

דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדויקות. מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי.

עדיין מתלבטים?

השאירו פרטים ונשמח לייעץ לכם עוד היום.